Troll Face Quest Classic

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 76 MB
  • Version 1.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil
Troll Face Quest Classic mobil oyununu IOS cihazınıza ücretsiz indirerek oynayabilirsiniz.

Troll Face Quest Classic, IOS  işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücretsiz indirerek oynayabileceğiniz trol serilerinden bir tanesidir. Oyunda ilerleme katetmek için önğnğze çıkan trolleri aşın, bulmacaları çözün ve kazanan kişi siz olun. Beklenmeyen trollemelerden kurtulmak için 30'dan fazla kötü şöhretli seviyeyi keşfet.

Wi-Fi gerektirmeden çevrimiçi ya da çevrimdışı oynayabileceğin en eğlenceli kaçışlarda şanslı mısın yoksa şanssız mı? Bunu görmek için seviyeleri geçmek uğruna devam edin. En iyi denemelerde daha fazla favori keşfetmek için LOL'leri serbest bırak. Bunların tümünü iyice rahatlamak için yapın. Bu oyunda karşına çıkacak her türlü trolleme, güldürürken aynı zamanda beynini de çalıştıracak. Troll Face insaflı değil ama bir yandan hasımlarını kandırıp eğlendirirken bir yandan da kafa buluyor.

Bakalım kaçıp kazanabilecek misin yoksa trollenecek misin? Mantık dışı eğlenceli durumlarda sayısız kez korku yaşa ve trollen. Başarılı olmak için önünüze bakın ve ilerleyin. Asla vazgeçme ve Troll Face'i hemen kendi oyununda yenmek uğruna oyunda bulmacaları çözün. 

Daha Fazla Göster
Troll Face Quest Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER