Troll Face Quest Classic

Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 76 MB
  • Version 1.1.3
  • Dil Türkçe
  • Firma Spil
Troller eşliğinde eğlendirici karakterlere sahip olarak keyfinize bakabilirsiniz.

Trol serisinden bir tanesini daha sizlere sunuyoruz. Troll Face Quest Classic mobil oyunu eşliğinde eşsiz bir eğlenceye sahip olabilirsiniz. Android  işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirerek oynayabileceğiniz bu mobil oyunda eşek şakaları eşliğinde eğlencenize bakabilirsiniz. 

Komik ve saçma sonuçlara yol açan, hem tanıdık hem de yeni gibi gelen saçma mücadelelere atılmak için trol kökenlerine geri dönerek muhteşem bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. 2B oyun grafikleri üzerine kurulmuş olan oyun üzerine tıklamalı, saçma ve çılgın ötesi bulmacaları çözmek için mantık gerekmiyor. Troll Face Quest Classic, garip ve vahşi anlar karşısında kahkaha atman için oldukça popüler olan serinin en iyi seviyelerini yenileyerek bir araya getiriyor.

Hız gerektiren sıra dışı bilmeceler sayesinde bu yepyeni ve eğlenceli oyundaki gülünç şaka ve trollemeler ile gülmekten öleceksiniz. Hem gülecek hem de bulmacaları çözmek için çaba göstereceksiniz. Sevimli oyun karakterlerinin tadını çıkartmaya çalışın. Karşınıza çıkan trolleri kafanıza takmayın, her birinin üstesinden gelin ve yolunuza devam etmek için engelleri aşın. Bulmacaları çözmek sizin işiniz olacak. 

Troll Face Quest Classic indir
DİĞER SÜRÜMLER